Tholenaar overleden door coronavirus, drie nieuwe besmettingen

Tholenaar overleden door coronavirus, drie nieuwe besmettingen

Door: Redactie 112Markiezaten
Tholen - Een inwoner van de gemeente Tholen is overleden nadat deze besmet was geraakt met het coronavirus. In de gemeente Tholen zijn drie nieuwe besmettingen vastgesteld, het gaat om inwoners van Sint-Annaland, Poortvliet en Tholen.

Burgemeester Ger van de Velde- de Wilde: “Vandaag heb ik het droevige bericht ontvangen dat een inwoner van onze gemeente is overleden aan de gevolgen van het coronavirus. Het gaat om het eerste dodelijke slachtoffer binnen onze gemeentegrenzen. Ik wens de nabestaanden en betrokkenen heel veel sterkte toe in deze moeilijke tijd. Ik doe nogmaals de oproep aan alle inwoners om te zien naar elkaar en vooral onze kwetsbare inwoners niet uit het oog te verliezen. Volg de opgelegde maatregelen en adviezen op, wees alert op uw gezondheid. Niet alleen voor uzelf maar ook voor anderen. Samen staan we sterk.” Om privacyredenen doet de gemeente geen mededelingen over de leeftijd of woonplaats van het slachtoffer.

Richtlijnen RIVM
Niet iedereen wordt nog getest op het coronavirus. Het RIVM heeft het testbeleid veranderd om vooral kwetsbare mensen beter te kunnen vinden en op tijd te kunnen behandelen. Onder de groep kwetsbare mensen vallen: mensen van 70 jaar en ouder en mensen met onderliggend lijden. De (huis)arts bepaalt of iemand met klachten getest moet worden. Personen die niet getest worden maar meer dan 38 graden koorts hebben en hoesten en benauwd zijn moeten thuisblijven, totdat ze 24 uur klachtenvrij zijn.

Wat kunt u zelf doen?
Het is belangrijk te letten op goede hand- en hoesthygiëne. Heeft u geen klachten? Vermijd grote groepen en werk thuis als het kan. Heeft u (milde) verkoudheidsklachten? Blijf thuis en beperk (sociale) contacten.

Heeft u vragen?
Meer informatie over het virus, de besmettelijkheid en de kans op verspreiding staan vermeld op de website van het RIVM. Actuele reisinformatie vindt u op de website van Nederlandwereldwijd.nl. Bij vragen over uw gezondheid kunt u terecht bij uw eigen huisarts en algemene vragen over het virus kunnen gesteld worden via: 0800-1351 (vanaf het buitenland te bereiken via +31 20 205 1351).

Geplaatst op: 20-03-2020 17:51


  Delen via Twitter   Delen via Facebook   Delen via E-Mail

Hier uw banner, mail redactie@112markiezaten.nl
Zie u een ongeval, brand of veel politie ?

Whatsapp dan naar onze tiplijn:

06 - 8271 1900LIVE - TWITTER

112markiezaten.nl en cookies

112markiezaten.nl maakt gebruik van cookies. Wij gebruiken dit om u een optimale gebruikerservaring te bieden. Ook kunnen we hierdoor het gedrag van onze bezoekers (geanonimiseerd) vastleggen en analyseren en daardoor onze website verder verbeteren.

Cookies van onszelf en van derden kunnen bovendien worden gebruikt om advertenties te tonen. Advertenties zijn noodzakelijk om 112markiezaten.nl gratis aan te kunnen bieden. Cookies zijn overigens veilig: ze verzamelen geen persoonlijke gegevens zoals telefoonnummers en e-mailadressen. Uw privacy blijft hierdoor gewaarborgd.

Cookies worden al jarenlang gebruikt. Vanwege vernieuwde wetgeving zijn wij echter genoodzaakt om u expliciet toestemming te vragen voor het plaatsen van deze cookies. 112markiezaten.nl is uitsluitend nog te bezoeken als u ons toestemming geeft om cookies te plaatsen. Wij vragen u daarom vriendelijk om ons de gevraagde toestemming te verstrekken.

Ja, ik geef toestemming voor cookies

Cookies kunnen ook gebruikt worden om op sites van derden relevante advertenties te tonen. Cookies van derde partijen maken daarnaast mogelijk dat u informatie kunt delen via social media zoals Twitter, Facebook en Instagram.